Poliphin Şampuan Türkiye Kampanyası

3 sene önce tarafından yazılmıştır.

Poliphin Şampuan Türkiye Kampanyası

Poliphin Saç bakım seti Şampuan, Serum ve Solüsyondan oluşmaktadır.Kampanyamız dahilinde 1 Adet 3 lü set 59 TL’den 39 TL’ye düşmüştür.2 Adet set 69 TL 3 Adet 99 TL 5 Adet 159 TL’den satışa sunulmuştur.En uygun fiyatlı Poliphin Saç bakım setini sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

  • 1 Kutu Poliphin Şampuan  Set 39 TL
  • 2 Kutu Poliphin Şampuan Set 69 TL
  • 3 Kutu Poliphin Şampuan Set 99 TL
  • 4 Kutu Poliphin Şampuan Set 129 TL
  • 5 Kutu Poliphin Şampuan Set 159 TL + Ücretsiz Kargo

TÜRKİYE’DE VE DÜNYA’DA İLK VE TEK SUSUZ ŞAMPUAN!

Poliphin Şampuan Nedir ?

Kullanım amacı
Poliphin Şampuan, Dünyada ve Türkiye İlk ve Tek Susuz şampuandır. Poliphin Şampuan saçı nazikçe temizlerken aynı zamanda içeriğindeki bitkisel polifenol özütü sayesinde,düzenli ve sürekli kullanmanız gerekmektedir.
Ph değeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji,tahriş ve iritasyona neden olmaz. Kepeğe karşıdır. Renklendirici içermez.

Kullanım şekli
Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulanması ve iyice durulanması tavsiye edilir. Normal saçlar için iki günde bir kullanılması önerilir.

İçeriği
Bitkisel polifenol özütü (elma, böğürtlen, kara üzüm, dut, zeytin, kakao, ahududu, çilek, baklagiller, yer fıstığı, yeşil çay, erik, armut, portakal, lahana, maydanoz, soğan, arı sütü, bal, polen, nar)

Soğuk pres bitkisel yağlar (çörek otu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, portakal yağı, jojoba yağı, havuç yağı, kayısı yağı, tarçın yağı, nane yağı)

Mineraller (çinko, magnezyum, potasyum, kalsiyum, sodyum, molibden)
Gliserin

Poliphin Solüsyon Nedir ?

Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun saç bakım solüsyonudur. Renklendirici içermeyen formülüyle saça doğal bir dokunuş gerçekleştirerek tahriş olmasına izin vermez. Saç köklerini güçlendirici etkide bulunarak kopma ve dökülmelerin önüne geçer.Poliphin Solüsyon
Poliphin solüsyon, Serum ve Şampuan ile birlikte kullanıldığında kısa zamanda en iyi sonuçları verir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Renklendirici içermez.

Poliphin Solüsyon Kullanım şekli:
Temiz ve nemli saç derisine Poliphin solüsyon uygulanır. Parmak uçlarınız yardımı ile bir iki dakika kadar Poliphin solüsyon saç derisine iyice yedirerek masaj yapınız. Durulanmaz.

Poliphin Serum Nedir ?

Saçlarınızı özel formülü ile en iyi şekilde besler saç bakımınıza saçlarınızın güçlenmesine, dökülmemesine ve kalınlaşmasına yardımcı olur.Sağlıklı saç gelişimini destekler.

Poliphin Serum Kullanım Şekli:
Temiz ve nemli saç derisine uygulanır. Parmak uçlarınız yardımı ile bir iki dakika kadar Poliphin solüsyon saç derisine iyice yedirerek masaj yapınız. ve 15-20 dakika bekledikten sonra durulayınız.

Poliphin Şampuan Sipariş

  • Poliphin Şampuan Sipariş

    Poliphin
  • Poliphin Şampuan Avrupa Sipariş

Poliphin Şampuani
Poliphin Satın Al

Poliphin Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Poliphin - RSS - Google Sitemap
Poliphin Şampuan Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden poliphinsampuan.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Sitedeki tüm bilgiler çeşitli medyadan alınmıştır.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?